Denné letné táboryFunPripravte deťom skvelé letné prázdniny v denných táboroch maľovania a varenia

Pomaly sa blíži leto. Tešia sa naň predovšetkým školáci, ktorí si budú užívať zaslúžené dvojmesačné prázdniny. Ako im ale vyplniť 9 týždňov?
14. apríla 2019
https://www.hepy.sk/wp-content/uploads/2019/04/tabor_plagat_2.png

Úmerne s radosťou detí sa však zvyšujú starosti rodičov, ktorí budú tak ako každý rok vymýšľať a kombinovať, ako sa o deti postarať počas dlhých 9 týždňov. Na rad nastupujú striedavé dovolenky, opatera starých rodičov, pomoc rodinných príslušníkov a podobne.

Skvelou voľbou na efektívne trávenie letných dní pre deti je návšteva denného tábora. Rodina tak zostáva v takmer bežnom režime, o dieťa je postarané od rána do neskoršieho popoludnia, pričom celý deň sa hrá alebo zabáva podľa druhu a zamerania tábora.

V dennom tábore deti efektívne trávia čas namiesto toho, aby trebárs doma sedeli s mobilom v ruke.

V každom väčšom meste je na výber množstvo druhov a typov táborov – od športových, cez umelecké, programátorské či tábory v spoločnosti zvierat. V táboroch majú deti zabezpečenú stravu, sú pod neustálym dozorom a poobede si ich rodičia zoberú domov plné zážitkov. Deti, ktoré zvyknú navštevovať takéto tábory, si v nich zvyčajne nájdu kamarátov a väčšinou sa do vybraného tábora vracajú aj niekoľko rokov po sebe. „Denný letný tábor je výborná možnosť, aby bol každý v rodine spokojný. Rodičia môžu chodiť do práce ako počas školského roku a deti efektívne trávia čas namiesto toho, aby trebárs doma sedeli s mobilom v ruke. Pokiaľ sa vyberie vhodný tábor, tak dieťa dokonca môže aj napredovať, naučiť sa nové veci alebo sa zdokonaliť v tom, čo už vie, a to bez stresu zo známkovania,“ myslí si Lívia Andrijková, lektorka umeleckej školy, ktorá bude vedúcou dvoch turnusov denných táborov maľovania v Bratislave už najbližšie leto. „Pre deti máme nachystaný skvelý program, veľmi sa na to teším.“

Ak by boli vaše deti skôr na domáce práce a radi sa pri vás motajú v kuchyni, môžete vyskúšať aj ďalší denný tábor Deti v kuchyni pod vedením šéfkuchára Lukáša Dornhofera.

Eva Miklánková

Komentovať

Váš e-mail nebude zverejnený. Povinné položky sú označené *

Zabavte sa
Prinášame vám veľa inšpiratívnych článkov, pri ktorých si oddýchnete a všeličo sa dozviete.
Kontaktujte nás
Ak máte otázky či nápady, napíšte nám na hepyweb@gmail.com
Inzercia
Ak máte záujem zverejniť na stránke inzerát, píšte na hepyweb@gmail.com
Šikovné kurzy
Pripravujeme pre vás zaujímavé kurzy a školenia plné užitočných informácií pre život, aj pre dušu. Info na sikovnekurzy@gmail.com

Hepy, 2019 © All Rights Reserved